[UPDATE] Septembrie 2015

Sunteti de acord ca itemele site sa se poata obtine si in joc ?

Da
27
75%
Nu
9
25%

Voturi totale : 36

Re: [UPDATE] Septembrie 2015

Mesajde BloodRayne » Mie Aug 26, 2015 2:45 pm

Daca se pot adauga si elixire automate, ar fi perfect zic eu.
Ultima oară modificat de BloodRayne pe Mie Aug 26, 2015 8:55 pm, modificat 1 dată în total.
BloodRayne
Începător
Începător

Mesajde BloodRayne » Mie Aug 26, 2015 8:54 pm

[VIP]Hermes scrie:
BloodRayne scrie:Si eu propun de asemenea sa se scoata ''apele din joc'' si daca se poate sa se mareasca timpul la ''roua'' , -timp real.
Si mai propun ca atunci cand intram in client sa ne lase sa salvam id-ul si parola, sa nu mai stam sa scriem de fiecare data.
In restul totul e ok.

In legatura cu memorarea parolei , daca o sa implementeze asa ceva o sa fie multe fraude . Adica in folderul de metin o sa fie un fisier care o sa iti salveze numele si parola , pana aici toate bune si frumoase , dar de exemplu vine unu si iti zice "vezi ca nu mai am fisierele astea 2 poti sa mi le dai si mie ?" si iti zice un fisier si cel cu parola iar tu poate nu iti dai seama din prima sau nu stii de chesti asta ca se , poate pui botul si ramai cu buza umflata , nu ?

PACE & IUBIRE !

WoW, vad ca ai cunostinte in IT,esti un geniu, ce sa mai, il depasesti cu mult pe Albert Einstein.
Nu mai am nimic de spus.
M-ai dat pe spate.

[SA]SheDevil: Ori va vedeti de propuneri cum trebuie, ori inchid topicul si nu isi mai da nimeni cu parerea. Topicul s-a deschis sa va scrieti parerile si sugestiile, nu sa faceti misto de ce a zis X sau Y. La urmatorul comentariu de genul asta, se inchide topicul.
BloodRayne
Începător
Începător

Mesajde valerius » Vin Aug 28, 2015 3:37 am

Intrebare,De ce este acest subiect la cos de reciclare?
Da mi se pare o idee buna cu implementarea hartii noi,pentru ca unii au donat si pot dona dar altii nu pot.Din pacate nu toti avem parintii seici,si asa se strica jocul daca ai o beta nu faci nimic se strica tot jocul.Si asa am vazut ca a scazut in popularitate,cine mai este sunt cei full site.Ar ajuta mult..da muncim pentru ele si eu propun ca nu,numai arma/armura pentru ca tot avem 0% sanse .Chiar si full site 150 nu prea ai ce face cu unul 250:).Eu as zice ca sa nu se faca scandal sa se faca up panal a +7 iar de acolo se doneaza pt itm upp.
valerius
Începător
Începător

Anterior

Înapoi la Cos reciclare