[Rezolvat]Reclamatie fratii jarcau

[Rezolvat]Reclamatie fratii jarcau

Mesajde WaldenFrey » Vin Ian 11, 2019 5:41 am

incercati sa mariti "pedepsele" ca astia nici nu mai au frica de consecinte, mute e prea putin pentru ei fratilor, intelegeti, pe voi ca gm daca sunteti injurati, ce faceti? dati ban nu? ei bine pentru noi playerii de ce se aplica doar mute? sa se dea mute 4-5 ore din pct meu de vedere... astia au mai avut mute si ieri si alaltaieri si nu rezolvati nimic daca le dati 30 de minute
Nume : walden
Nume player acuzat : [VIP]Seinwue si [VIP]Qyazen
Data si ora : 11/01/2019 1:35
Dovada (imagine sau link) :
https://imgur.com/a/VkOD8aT
WaldenFrey
Începător
Începător

Re: Reclamatie fratii jarcau

Mesajde WaldenFrey » Vin Ian 11, 2019 5:52 am

https://imgur.com/a/q9vHDa3
GM...ceva e in neregula, un simplu mute nu are nici o treaba cu ei...e egal cu zero, uite dovada...
trebuie sa le faci altceva ca astia strica doata distractia pe server
WaldenFrey
Începător
Începător

Mesajde Drahen » Vin Ian 11, 2019 6:00 am

Salut, scuzati mă că ma bag doar că mi se pare absurd sa ceri mute 3-4 ore pentru că eşti înjurat pe un metin, dacă tu te ofensezi aşa de tare poţi face reclamatie jucătorului, nu mă miram dacă spuneai să i dea ban pentru că te injura pe tine. Punctul tău de vedere este unul copilăresc, să nu mai zic că nici cererea nu este una corectă. Ghost a făcut un model, nu cred ca este asa de greu să l copiezi asta în cazul în care ai vrut să faci o reclamatie, în cazul în care ai vrut doar să îi iei la misto prin numele subiectului "fraţii Jurcau",scuză ma dar mai mult te ai facut pe tine de ras dând dovadă de gândirea pe care o ai.
Ultima oară modificat de Drahen pe Vin Ian 11, 2019 7:00 am, modificat de 4 ori în total.
Drahen
Moderator global
Moderator global

Mesajde Octavian12 » Vin Ian 11, 2019 6:20 am

Cererea asta,ar trebui anulată deoarece nu respectă cerințele,nu de prost a lăsat [SA]xGhOsTx acel model,l a lăsat cu un rost. Și apropo de la ce vine frații,,JARCAU,, denumiri de ale tale copilărești??
Octavian12
Începător
Începător

Mesajde WaldenFrey » Vin Ian 11, 2019 6:24 am

daca nu stiti sa cititi, vedeti exact ca am dat copy paste in reclamatie dupa model, nu a spus nimeni ca nu avem voie sa scriem si altceva pe langa modelul lasat de gm. mai documentati-va, nu este interzis sa scriu si altceva in reclamatie.
altii pe voi cand va injura nu faceti reclamatie? nu mi se pare corect sa se ia de familia mea in contextul in care familia pentru mine este totul si pentru voi doar un vas murdar
WaldenFrey
Începător
Începător

Mesajde WaldenFrey » Vin Ian 11, 2019 6:47 am

Drahen si octavian sa inteleg ca sunteti baietii carora le-am facut report? pai e si normal acum vreti sa iesiti la liman, puteati sa va cereti scuze macar dar voi alegeti sa faceti scandal si sa ma urmariti si aici, din moment ce ati incalcat regulile, e si normal dupa atatea zile sa se faca altceva pe langa mute-urile care saptamani la rand nu v-au linistit. sper ca gm sa nu ierte. un mute nu v-a linistit si nu o sa va linisteasca vreodata
WaldenFrey
Începător
Începător

Mesajde Kim » Vin Ian 11, 2019 2:52 pm

Done!
Kim
Moderator global
Moderator global

Înapoi la Reclamatii playeri