[Rezolvat]Reclamatie [Ezvonn]

[Rezolvat]Reclamatie [Ezvonn]

Mesajde andutzu21 » Mar Apr 30, 2019 9:27 pm

Nume: [Drathen]
Nume player acuzat: [Ezvonn]
Data si ora: Acum 30 de minute
Dovada (Imagine sau Link): https://imgur.com/a/vha82cM
Salut, stiu ca este o reclamatie mai diferita doar ca nu este pentru prima data cand se intampla treburi de genul si nu se iau masuri, in imagini se vede totul foarte clar, este vorba despre un duel pe iteme cu tot cu intermediar, am dat pe un set de perso cum ne am inteles, cand am ajuns la 4-0 au inceput sa iasa amandoi, adversarul cat si intermediarul, se poate verifica neg ul ca sa se vada cum am dat amandoi itemele domnului [VIP]Reyher acesta fiind si intermediarul, iar baietii cand au vazut ca si o iau la bot (cand am ajuns la 5-0) au iesit amandoi, dupa au spus ca au lag iar dupa au spus ca era altcineva pe cont, el i a confirmat lui Ghost ca el este pe cont inainte sa dam duel, acum nu stiu care mai este neclaritatea, normal ar fi sa fiu ajutat. Faceti cum credeti, dar am facut aceasta reclamatie pentru a fi ajutat si pentru ca multi patesc asta si nu se iau masuri.
As dori sa mi raspunda cineva cu grad mare.
O seara frumoasa.

[SA]xGhOsTx : Salut. Staff-ul nu se baga in astfel de lucruri, daca insistati, o sa va bag intermediari pe server.
andutzu21
Începător
Începător

Înapoi la Reclamatii playeri