Cerere debanare cont/conturi.

Cerere debanare cont/conturi.

Mesajde spidiurica » Mie Iul 10, 2019 3:49 am

Nume caracter: [VIP]Noathum (si restul)
Nume cont : clujcfr1907
Motivul pentru care ai fost banat :
Am fost banat pentru comert. Stiu ca am gresit si este a 2 a oara tot pentru comert, imi asum. Dar in nici un caz nu am avut intentia asta de la inceput, de a face comert, ma refer la faptul ca el mi a dat pm si mi a cerut direct nr ul de telefon. Stiu ca sunt vinovat, dar tin sa readuc aminte faptul ca unele persoane mi au propus acum ceva vreme sa le cumpar itm pe bani reali, iar eu puteam sa fiu nesimtit si sa ii dau de gol. Nu am facut asta pentru ca nu aveam nimic de castigat si nici acum nu as avea, asta pentru ca nu doresc raul nimanui, simplu. Omul asta cu care am facut comertul nu mai juca pe server de mult timp, nu ii pasa de server, iar asta e si motivul pentru care am acceptat sa fac comertul. Daca nu as fii vrut sa mai joc, iti spuneam tie direct, dar in nici un caz nu ii cumparam itm le lui asta, drept dovada ca vreau sa joc in continuare. Asta nu e o scuza, dar trebuie spuse lucrurilor pe nume. In caz ca primesc inca o sansa, te asigur ca nu o sa mai gresesc !

1. https://i.postimg.cc/kGWQwgpd/0706-145725.jpg : Aici se vede faptul ca el ma cauta, eu crezand la inceput ca vrea donatie, ci nu un comert interzis.
2. https://i.postimg.cc/C56RGTFV/0706-145332-2.jpg : Iar aici se vede faptul ca eu cautam sa dau donatie, in nici un caz nu ma gandeam la vre un comert interzis. Iar acele 3 persoane mi au dat PM si stiu ca nu aveam intentia de un comert de genul (pot confirma). Iar apoi mi a dat Hatte mesaj si ma sunase. Asta a fost, imi asum totul.

Mersi, o seara faina !
spidiurica
Nivelul 3
Nivelul 3

Re: Cerere debanare cont/conturi.

Mesajde Endlessly » Dum Sep 15, 2019 12:42 pm

:?: :?: :?: :?:
Endlessly
Începător
Începător

Înapoi la Debanare conturi